تقویم دوره های آموزشی سال 97

تقویم دوره های آموزشی شرکت مهندسی پنداب تدبیر

سلام و روز خوش

این یه دعوتنامه است ولی اینجا سمینار نیست ، کنفرانس نیست ، سمپوزیوم نیست ، قرار نیست یه عده بیان و یه حرفائی بزنن و وقتی آمدین بیرون بگین خوب که چی ؟
واقعا یه کلاس درسه ، آموزشی است و تجربه ای که استاداش حقیقتا میخوان به شما کمک کنن تا شما هم به حفظ محیط زیست کمک کنید ، که دیگه مجبور نباشین وقتی حریف تصفیه خانه فاضلاب نمیشین ، فاضلاب را شبانه روانه رودخانه کنین و صدای ناله آب را در بیارین و اشک زمین را ، حتما میگین اینا چی میگن…!!!

تصفیه خانه فاضلاب دارید ، صد ها میلیون تومان صرف ساخت تصفیه خانه کردید ، آنوقت بهره برداری اش چی ؟اغلب هیچی دیگه پیمانکاری که تصفیه خانه را ساخت ، آمد و به یک کارگر ما یاد داد چی کار کنه ! یعنی صد ها میلیون تومان نه میلیاردها تومان هزینه کردیم و دادیم دست یه چند نفری که یا از فاضلاب چیزی نمیدونن و یا از بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب ، یا اصلا از بد حادثه در واحد تصفیه خانه فاضلاب افتادن! میدونید تصفیه خانه فاضلابه و بخش بیولوژیکی اش ، که قلب سیستمه ، قلب که درست کار نکنه سیستم میخوابه حالا ما میخواهیم راه مراقبت از قلب سیستم را به زبان ساده برای شما بیان کنیم بارها و بارها شنیدین که برای اینکه سیستم درست کار کنه باید SV اش در این…. محدوده باشه ، نسبت F/M اش… باشه ، میزان MLSS و MLVSS اش در … مقدار باشه ، مقدار برگشت و مازاد لجن … باشه ، خلاصه همه این موضوعات که هم کمی پیچیده به نظر میرسه را به یه زبان ساده و مفهوم و با مثال های کاربردی و مرور کامل فرآیند تصفیه خانه را براتون در یک دوره فشرده و کوتاه بیان میکنیم خوب خلاصه اگه میخواهید که یه گام به جلو بردارید ، فاضلاب طلای کثیف را پاک کنید و در بازچرخائی آن سهمی داشته باشید از شما دعوت میکنیم که در کلاس گام به گام با راهبری تصفیه خانه فاضلاب که فقط یکبار در سال توسط مهندسی پندآب تدبیر برگزار میشه ، شرکت کنید و یه راه تازه را تجربه کنید ، منتظرتون هستیم.

 برنامه آموزش های تخصصی که توسط این شرکت در سال 1397 برگزار میگردد،  به شرح ذیل می باشد.

 فرم ثبت نام از سايت قابل دانلود مي باشد در صورت تمايل  تماس حاصل فرمائيد.